Latest Activities Latest Activities

October

Sambutan Hari Psikologi MAFI 2022
Date : 04 October 2022 (Tuesday) - 05 October 2022 (Wednesday)
Time : 8.00 pagi - 5.00 petang
Location : Dewan Serbaguna MAFI

September

Konvensyen Kebangsaan kumpulan pengguna Air (KPA) Tahun 2022
Date : 28 September 2022 (Wednesday)
Time : 9.00 pagi
Location : Bayou Convention Centre 2, Melaka
Semarak Tani Beluran
Date : 17 September 2022 (Saturday) - 18 September 2022 (Sunday)
Time : 8.00 pagi - 10.00 malam
Location : Pasar Tamu Beluran, Sabah

August

Majlis Flag Off Expo Malaysia Fest 2022 dan Lawatan ke Outlet Pemasaran Usahawan Eksport FAMA
Date : 23 August 2022 (Tuesday)
Time : 11.00 pagi
Location : Pusat Operasi FAMA Negeri Johor
Malaysia Agriculture, Horticulture & Agrotourism (MAHA) 2022
Date : 04 August 2022 (Thursday) - 14 August 2022 (Sunday)
Time : 9.00 pagi - 10.00 malam
Location : MAEPS, Serdang

July

Media Tour MAHA 2022 @ Road to MAHA Zon Tengah
Date : 31 July 2022 (Sunday)
Time : 10.30 pagi
Location : Laman Tiba 1, MAEPS Serdang
MAHA RUN 2022
Date : 23 July 2022 (Saturday)
Time : 7.00 pagi - 11.00 pagi
Location : MAEPS, Serdang

June

Mesyuarat Agong Tahunan Kelab MAFI
Date : 30 June 2022 (Thursday)
Time : 9.00 pagi
Location : Dewan Serbaguna MAFI
Lawatan Kerja YAB Menteri Besar Perak dan YB Menteri Pertanian dan Industri Makanan ke Projek Pembangunan Pemasaran Agromakanan Kuala Kangsar, Perak
Date : 18 June 2022 (Saturday)
Time : 8.00 pagi - 1.00 petang
Location : Pusat Pemasaran Agromakanan FAMA Manong, Kuala Kangsar, Perak
Majlis Pra Pelancaran Simposium Ke-11 Diseases in Asian Aquaculture (DAA11)
Date : 16 June 2022 (Thursday)
Time : 9.30 pagi - 11.30 pagi
Location : Dewan Arowana, Aras 6, Jabatan Perikanan Malaysia
  • Jabatan Pertanian icon
  • Jabatan Perkhidmatan Veterinar icon
  • Jabatan Perikanan Malaysia icon
  • Jabatan Perkhidmatan Kuarantin dan Pemeriksaan Malaysia (MAQIS) icon
  • Institut Penyelidikan Dan Kemajuan Pertanian Malaysia (MARDI) icon
  • Lembaga Pertubuhan Peladang (LPP) icon
  • Lembaga Pemasaran Pertanian Persekutuan (FAMA) icon
  • Lembaga Kemajuan Ikan Malaysia (LKIM) icon
  • Lembaga Kemajuan Pertanian Muda (MADA) icon
  • Lembaga Kemajuan Pertanian Kemubu (KADA) icon
  • Lembaga Perindustrian Nanas Malaysia icon
  • Agrobank icon
  • Taman Botani Negara Shah Alam icon
  • Bioeconomy Corporation icon
  • Pertubuhan Peladang Kebangsaan (NAFAS) icon
  • Persatuan Nelayan Kebangsaan (NEKMAT) icon
  • myGovernment icon